Hightech voedselonderzoek vraagt om slimme techniek

Voor de nieuwe proceshal ‘Cibia’ op de campus van Wageningen University & Research realiseerden we de installaties voor de Foodtech Facility. Een gebouw met een hoge installatiedichtheid, gericht op geavanceerd voedselonderzoek. Dat vereiste slimme keuzes en een zorgvuldige uitvoering.

WUR-cibia-frontviewbuilding

Alle expertise voor een complexe installatie

In dit soort projecten vinden we het prachtig om complexe installaties te integreren tot één werkend geheel. Er lag een mooie rol voor ons in het projectteam van Bouwbedrijf Kreeft en samen met Croonwolter&dros. Zo hielden we overzicht, van ontwerp tot uitvoering en zorgen dat alles klopt. En dat leverde op: een installatie die doet wat hij moet doen, ook in een omgeving waar de eisen flink hoog liggen. We zijn trots op een prachtig eindresultaat!

Geïnteresseerd in alle ins en outs van dit utiliteitsproject? Technisch magazine IndustrieBouw publiceerde een artikel over dit project. Lees hier verder.

Artikel project WUR

berry-van-zoeren-wur

Plannen voor een project? Als systeemintegrator willen we dit graag engineeren en uitvoeren. Met onze ervaring in de complexere projecten doen we dat op een duurzame en slimme manier. Neem gerust contact met ons op.

robert-smit-accounmanager-utiliteit

Robert Smit

Accountmanager Utiliteit